Doplňkové služby

Doplňkové službyDoplňkové služby

Lidé s nadváhou či naopak velmi hubení lidé, mají tendenci „se příliš neukazovat“, nosit volné a nenápadné oblečení, neupozorňovat na sebe. S úbytkem váhy, a to především z tukové složky, nejen že se cítíme vitální, fit a odpadá únava, ale stoupá nám i sebevědomí. Často následuje změna šatníku, vizáže a především změna životního stylu a přístupu sama k sobě.

Na základě těchto zkušeností byly služby rozšířeny o následující služby, které Váš perfektní vzhled podpoří:

  • nehtová modeláž, manikúra, P-shine
  • prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu
  • vizážistku
  • poměnu vizáže

více k nabízeným službám na www.promena-vizaze.cz

Proměna je speciální balíček služeb, který zahrnuje nutriční poradenství (individuální výživový plán, měření na přístroji InBody 230, následná kontrola), nehtovou modeláž či P-shine, prodloužení a zahuštění řas a líčení dle vlastního výběru. Vše za speciální zvýhodněnou cenu. Komplex služeb lze po domluvě upravit (obsahově i finančně).

Nevíte čím obdarovat své blízké? Nebaví Vás obdarovávat je bonboniérou či lahví vína? Chcete jim dát něco zvláštního a jedinečného? Darujte jim naši proměnu či jinou z námi nabízených služeb. Vyhotovíme Vám DÁRKOVÝ POUKAZ znějící na konkrétní jméno oslavence, v jakékoli hodnotě či na jakoukoli nabízenou službu dle Vašich požadavků.